Vyhrajte výlet parníkom do Budapešti

Pre 2 osoby v hodnote 1050 €

Súťaž

Pre 2 osoby v hodnote 1050 €

Zapojte sa do súťaže o štvordňový výlet parníkom z Viedně do Budapešti.
Súťaž trvá do 31. 12. 2020.

Ako vyhrať:

Sledujte profil Gorenje na FB alebo IG a do komentárov pod súťažným videom napíšte, v čom jste dobrí. Možno práve Vy vyhrajete výlet do Budapešti.
A rovno môžete označiť aj priatel'a, s ktorým chcete ísť.

 

Predstavte si 4-dňový výlet po metropolách Európy. Našoférujete veľa kilometrov, každý deň sa vybaľujete v novom hoteli a na druhý deň sa treba opäť pobaliť a odísť. Na druhej strane si predstavte hotelovú izbu, kde za oknom sa Vám neustále odohráva nádherný prírodopisný film s krásami Dunaja a každé ráno sa prebudíte v novom meste. Pri tejto krátkej pobytovej plavbe, po absolvovaní 366 kilometrov po najväčšej európskej rieke, budete mať vyplnený program plný zážitkov a luxusu z jednej z najkrajších lodí na Dunaji.

Program plavby nájdete tu.

Služby v cene:

  • 3 x plná penzia vrátane poplatkov za prístav v rezervovanej dvojlôžkovej kajute, sprcha / WC / TV / telefón / trezor / minibar / nastaviteľná klimatizácia
  • všetky exkurzie po pobreží podľa itinerára (prehliadka mesta Budapešť vrátane transferu loď – pešia zóna, prehliadka mesta Komárno, ako aj termín prehliadky mesta Linz a Bratislava)
  • 1 x čiastočné telo alebo 1 x hydrojetová masáž (každá približne 15 minút) a 1 x tradičné oholenie fúzov na kabínu hlavnej paluby
  • 2 zábavné programy v lodnom divadle

Gastronómia

Špeciality fajnovej viedenskej kuchyne pre hostí pripravuje vždy z čerstvých surovín a bioproduktov 41 členný personál. Titul ,,Zdravá kuchyňa‘‘ lodi udelila vláda Horného Rakúska a na MS Primadonna predstavuje raňajkový bufet s veľkým výberom bioproduktov, trojchodové obedové a štvorchodové večerné menu výlučne z čerstvých surovín, ktoré si hostia vyberajú z viacerých alternatív.

Samozrejmosťou je popoludňajšie posedenie pri čaji, káve a koláčiku v kaviarni ,,Primavera‘‘ o 17.00 hod a polnočný snack alebo druhá večera. Na palube je možnosť zakúpenia nápojového balíčka v rôznych cenových reláciách, ktorý umožňuje voľnú konzumáciu nealkoholických nápojov, piva, vína a kvalitného sektu od 8.00 do 01.00 hod.

O lodi MS PRIMADONNA – Vaša komfortná kabínková loď ****+

Jediná kabínková loď plávajúca na Dunaji pod rakúskou vlajkou bola postavená v roku 1998 v Nemecku a prešla v roku 2009 kompletnou renováciou. Vybavenie lode predstavuje dlhú hotelovú halu, panoramatickú reštauráciu ,,Primogusto‘‘ a bar ,,Primaaperitivo‘‘, dunajská aréna ,,Primavisto‘‘ a lodné divadlo ,,Primatheatro‘‘, miesto kde sa stretáva väčšina hostí. Celá loď má príjemnú klímu, ktorá sa dá na kajutách individuálne regulovať. Loď Primadonna je druhá najväčšia dunajská loď s dĺžkou 113,5 m a šírkou 17,4 m.

Pobyt na palube spríjemňuje zvolená architektúra – loď má formu katamaránu, 9 metrov vysoké predné presklenie a sklenenú podlahu na recepcii – tu pohľad padne priamo na svet pod vodou a ponúka neopakovateľný zážitok. Na slnečnej palube sa nachádzajú malá vírivka, lehátka a pohodlné sedenie. Wellness zahŕňa vnútornú vírivku, kneippový bazénik ako aj saunu, kde sa dá objednať na zdravotné i skrášľovacie procedúry.

 
Súťaž skončila